Avrasya Hurda Yıkımı Tanıyın

Biz Kimiz?

Avrasya hurda yıkım olarak 2000 yılından bu yana sektörde birçok ilke imza atan firmamız yenilikçi yaklaşımıyla sektöre yön veren firmalardan birisidir. İstanbul başta olmak üzere Türkiye genelinde birçok yıkım projesinde baştan sona iş bitirimi ile birlikte geri dönüşüme büyük katkılar sağlamış olan firmamız alanında her zaman yenilikleri kendisine ilke edinmiştir.

“Atatürk’ün söylemlediği gibi; Hiçbirşeye ihtiyacımız yok, yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır, çalışkan olmak.”

Ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün yukarıda belirtmiş olduğu sözü bizim en büyük hedefimizdir. Milletimizin kalkınması, ülkemizin refah seviyesinin artması adına durmadan, yılmadan bugüne kadar çalışmalarımızı en güzel şekilde sürdürdük. Bugün ise yine çalışmalarımızı en kusursuz şekilde sürdürmekteyiz.

Avrasya Hurda Yıkım Genel Müdürü

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Avrasya hurda yıkım olarak Türkiye genelinde yoğun çalışmalar sürdüren firmamız işin ağırlığı ne olursa olsun, teknolojik araç gereçleriyle bütün zorlukların üstesinden gelmekte, verdiği sözü sonuna kadar en kaliteli şekilde yerine getirmektedir. Eğer işlerinizin beklentinizden daha iyi olmasını isterseniz mutlaka sizi bir çayımızı içmeye bekliyoruz.

Ne Gibi İşler Yapıyoruz?

Avrasya Hurda Yıkım olarak İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakası başta olmak üzere ülkemizin birçok bölgesinde doğusundan batısına kadar aşağıda yer alan işlerin tamamını profesyonel olarak gerçekleştirmekteyiz.

  1. Hurda karşılığı yıkım işleri
  2. Demir hurdası alımı
  3. Şantiye hurdası alımı
  4. Yanmış bakır, soyma bakır, kablo bakır hurdası alımı
  5. Alüminyum hurdası alımı
  6. Plastik hurdası alımı
  7. Metal hurdası alımı

Sektördeki Yerimiz

Sektörümüzde senelerdir birçok projede etkin görev alan firmamız geri dönüşüme farklı bir boyut getiren yenilikçi oluşumlara önderlik eden firmalardan birisidir. Sektörümüzde birçok aynı görevi yapan firmada bizim işlerimizi yürütmektedir. sektörü çok iyi biliyoruz ve yaptığımız işin hakkını fazlasıyla veriyoruz.

Hemen Bizi Arayın