beylikdüzü hurdacı

Beylikdüzü Hurdacı Denince Akla Avrasya Gelir

Beylikdüzü hurdacı faaliyetleri sürdüren bir firma olarak senelerdir bu ilçenin birçok semtine aralıksız olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Bir firmada aradığınız kalitenin ve uygun fiyatın tamamını firmamızda bulabilirsiniz. Firmamız bölgede hizmetlerini oldukça etkin ve kolay bir şekilde gerçekleştirmektedir. Ayrıca fiyat kataloglarımızda anlık olarak güncellenmekte, tüm fiyatlar en son güncellemelere göre şekillenmektedir.

Beylikdüzü hurdacı olarak her nevi demir, bakır, alüminyum, krom, metal, plastik, yıkım sonucu ortaya çıkan geri dönüşüm atıkları için ürünlerinizi yerinde ve değerinde almaya talibiz. Tüm fiyatlarımız anlık olarak metal borsasına göre işlenmektedir. Beylikdüzü coğrafi konumu özelliğiyle kentsel dönüşümün hızlı bir şekilde yürütüldüğü merkez konumlardan birisidir. Bölgede en eski üniversiteler, metrobüs durakları, iş sahaları, sanayi siteleri, fabrikalar yaygın olarak bulunmaktadırlar.

Beylikdüzü hurdacı olarak bölgenin sınırlarında bulunan tüm semtlerde de varlığımızı sürdürmekteyiz. İstanbul geneli birçok semtte ofislerimizin bulunması Anadolu ve Avrupa yakasında etkinliğimizi hızlıca sürdürmemizi kolaylaştırmaktadır. sizde Beylikdüzü hurdacı firmamızı her daim arayabilirsiniz.

Beylikdüzü Hurdacı Olarak Başarılarda Dolu Geçmişe sahibiz

Beylikdüzü hurdacı olarak en büyük hedefimiz Türkiye genelinde ofisler açarak ülkemizin kalkınmasına her bölgemizde her ilimizde katkı sağlamaktır. Kentsel dönüşümlerin yanı sıra, kullanım ömrünü tamamlamış olan tüm ürünlerinizin ülkemize tekrar kazandırılmasına doğrudan etki etmekteyiz. Sizde nerede olursanız olun Beylikdüzü genelinden firmamızı anında arayabilir, bizi anında haberdar edebilirsiniz.

Beylikdüzü hurdacı olarak kentsel dönüşüme de ülke ekonomisini kalkındırmak adına baştan sona destek vermekteyiz. Hurda karşılığı yıkım gibi çalışmalarımızla eski olan binaların, apartmanların, toplu konut alanlarının, fabrika ve sanayi sitesi sahalarının yıkım işlemlerini üstlenmekteyiz.

Ayrıca iş yükünden dolayı ağır vasıta ehliyetlerimizin tamamının bulunmasıyla birlikte, tüm ağır vasıta araç gereçlerimiz kendi içimizde yer almaktadır. Yıkım öncesinde bölgede çalışma yapılacak alanın tüm güvenlik önlemleri alınarak, içerisinde yer alan eşyaların tamamı firmamız tarafından çıkarılmaktadır. Kısa süre içerisinde de yıkım işlemine geçilmektedir.

Hurdacı Beylikdüzü Sorgulamalarında Avrasya Farkla Önde Geliyor

Hurdacı Beylikdüzü firması olarak yukarıda saymış olduğumuz gibi, hurda bakır, hurda demir, hurda alüminyum, hurda metal, hurda krom, hurda sarı, hurda plastik, hurda paslanmaz, hurda kurşun gibi materyallerin tamamını yerinden ve değerinde hızlıca satın alarak geri dönüşüme kazandırmaktayız.

Kendi sektörümüzde yılların bilgi birikimine ve tecrübesine sahip alanında profesyonel olan personellerimizle kentsel dönüşüme yüz tutmuş alanların yıkımlarını, ayrıca yüksek tonajlarda hurdalarınızın alımlarını anında sağlamaktayız, ücretini ise peşin olarak ödemekteyiz.

Hurdacı Beylikdüzü olarak firmamız müşterilerine her daim en iyi fiyatları vermekte, müşteri güvenini ön planda tutarak ayrım yapmaksızın tüm müşterileri için aynı fiyat politikasını uygulamaktadır. Sizin de bildiğiniz üzere her materyalin kendisine has bir fiyatı bulunmaktadır.

Bu fiyatlar sektörde yer alan firmalara göre değil metal borsasına göre belirlenmektedir. Şunu müşterilerimize bildirmek isteriz ki, ürünleri ayırmadan karışık olarak satarsanız fiyat biraz daha düşük olacaktır. Onun ayrımı hem kendi firmamız hem de sektörde yer alan diğer firmalar için oldukça yorucu bir iştir.

Hurdacı Beylikdüzü olarak 2.el çamaşır makinası, buzdolabı, fırın, bulaşık makinası, davlumbaz, ankastre seti gibi tüm ürünlerinizi de bize satabilirsiniz. Bu ürünler arasında geri dönüşüme tam olarak yüz tutmamış olan ürünleriniz için firmamız tarafından farklı bir fiyatlandırma politikası uygulanmaktadır. Her zaman önceliğimizin müşteri memnuniyeti olduğunu yukarıda belirtmiştik, müşterilerimizin kazançları bizim için her daim önemlidir.

Beylikdüzü Yakuplu Hurdacı Seçiminde Avrasya Diyor

Beylikdüzü Yakuplu hurdacı olarak en çok aranan firmalardan birisiyiz. Müşterilerimizden şunu bilmelerini umuyoruz ki, elinizde yer alan, birikmiş olan hurdalarınızın göz kararı ne kadar olduğunuz az çok tahmin etmeniz mümkündür. Firmamıza bunu bildirmeniz durumunda bizim için de süreç daha kolay olacaktır. Ayrıca elinizde yer alan ürünlerin resimlerini whatsaap aracılığı ile de bize gönderebilirsiniz. Elinizde hurda miktarı ne kadar olursa olsun Avrasya’ya danışmadan bizden teklif almadan hurdalarınızı satmamanızı öneriyoruz.

Beylikdüzü Yakuplu hurdacı olarak bölgeye baktığımızda İstanbul genelinde nadir gecekondu mahallelerinin olmadığı ilçeler arasında bulunan bu güzel semt kalabalık olması ile dikkatleri üzerine toplamaktadır. Ayrıca bu güzel kent toplu konut alanlarına, lüks denecek görkemli sitelere, birçok üniversiteye ev sahipliği yapmaktadır.

Bölgenin yüksek konumda olmasından dolayı kış ayları oldukça soğuk geçmektedir. Bölge halkının eğitim olarak yüzdesi vurgulandığında ise %50 oranı üniversite mezunudur. Ayrıca yabancı uyruklu kişilerde bölgeyi yaşam alanı olarak yoğun bir şekilde tercih etmektedirler.

Beylikdüzü kavaklı Hurdacı Seçiminde Avrasya Farkı

Beylikdüzü Kavaklı hurdacı olarak sektörümüzün farkını farklı semtlere yansıttığımız gibi bu güzel semtimizin bu şirin mahallesine de yansıtıyoruz. Hurdacının kelime manasını birçok insanımız hurda kelimesinin anlamıyla karıştırmaktadır. Hurdacı, geri dönüşüme yüz tutmuş olan ürünleri alıp satan firmalara yâda kişilere verilen kelime bütünüdür. Hurda ise parçalara ayrılmış, bütünlüğünü tam manası ile kaybetmiş olan, işe yaramayacak durumda olan metal parçalarının geneline verilen isimdir.

Beylikdüzü Kavaklı hurdacı olarak geçmişten günümüze, bugünden yarına bölgeye verdiğimiz güveni sürdürmekte geri kalmıyoruz. Bölgenin kalbinin attığı tüm sanayi alanlarından, fabrikalardan, kentsel dönüşüm alanlarından tonlarca hurdanın alımını sağlıyoruz.

Hemen Bizi Arayın
Sohbete Başla
iletişime geç
Merhaba,
size nasıl yardımcı olabilirim?